Zabiegi Maricler

skrojone na miarę delikatne profesjonalne

Pielęgnacja twarzy

Zabieg Clarins

350 zł / 90 min
280 zł - 300 zł / 60 min

Modelujący

Uzupełnienie i wzmocnienie dojrzałej skóry.Dla skóry osłabionej hormonalnymi zmianami, kiedy priorytetem jest gęstość skóry. Ten zabieg wygładza, modeluje i odnawia kontury twarzy widocznie redukując zmarszczki i przebarwienia. Twoja skóra jest odmłodzona, podniesiona i pełna blasku.

Mocne Pojędrnienie

Pojędrnienie i zmniejszenie widocznych zmarszczek. Utrata jędrności? Ten zabieg stymuluje witalne funkcje skóry dostarczając potrójnej stymulacji : przeciwzmarszczkowej , pojędrniającej i uelastyczniającej. Zmarszczki są wygładzone, twarz wyraźnie napięta, skóra jędrniejsza, a Ty promieniejesz blaskiem!

Rozświetlający

Wygładzenie pierwszych zmarszczek i ochrona skóry przed miejskim stresem. Dla zestresowanej skóry tracącej blask, zmniejszenie widocznych linii i wczesnych zmarszczek, redukcja oznak zmęczenia i ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Zmarszczki są widocznie wygładzone, a Twoja skóra wydaje się bardziej elastyczna i jędrna, gotowa oprzeć się zgiełkowi miasta.

Rezerwuj

Pielęgnacja ciała

Clarins "Ciało jak jedwab" - peeling z masażem.

370 zł / 120 min.

Peeling całego ciała

Usuwa toksyny i zanieczyszczenia skóry. Mechaniczne i enzymatyczne działanie peelingu pozwala na idealne wygładzenie skóry oraz zwiększenie jej odporności.

+wybrany zabieg na ciało*

Pojędrniający

Zabieg odbudowujący gęstość i jędrność skóry oraz poprawiający jej elastyczność, skóra miękka i gładka w dotyku).

Nawilżający

Idealny zabieg dla suchej skóry, przynoszący ulgę i mocne nawilżenie. Pozostawia wspaniałe uczucie komfortu elastycznej i gładkiej skóry.

Modelowanie sylwetki

Zabieg, który drenuje i filtruje, przywracając uczucie lekkości i dobrego samopoczucia. Kontury ciała są zaznaczone , a skóra wygładzona i miękka. Udowodnione rezultaty -1/2 cm w obwodzie uda po 1 godzinie zabiegu w gabinecie.

Dotyk słońca

Kompleksowy zabieg samoopalający na twarz i ciało. Pozostawia piękną i naturalnie wyglądającą opaleniznę, wygładzoną , rozświetloną i nawilżoną skórę).

Rezerwuj
Gabinet kosmetyczny Maricler to pielęgnacja na najwyższym poziomie

Pozostałe zabiegi na ciało Clarins.

Jędrne ciało (70 min./ 250 zł)

Zabieg Pojędrniający dbudowujący gęstość i jędrność skóry oraz poprawiający jej elastyczność, skóra miękka i gładka w dotyku.

Letni blask (90 min./ 300 zł)

Peeling całego ciała + kompleksowy zabieg samoopalający na twarz i ciało. Pozostawia piękną i naturalnie wyglądającą opaleniznę, oraz wygładzoną, rozświetloną i nawilżoną skórę.

Letni blask (90 min./ 300 zł)

Peeling całego ciała + kompleksowy zabieg samoopalający na twarz i ciało. Pozostawia piękną i naturalnie wyglądającą opaleniznę, oraz wygładzoną, rozświetloną i nawilżoną skórę.

Zabiegi złuszczające

Owoce & Sól Rewitalizacja

180 zł / 60 min.

Owoce & Sól Relaksacja

180 zł / 60 min.

Delikatne złuszczanie dzięki 100% naturalnym składnikom, które zmiększczają i wygładzają skórę przy nutach Clarins Tonic Body Treatment Oil.

Rezerwuj
Gabinet kosmetyczny Maricler to pielęgnacja na najwyższym poziomie

Zabiegi dla mężczyzn

Wzmocnienie skóry

280 zł / 75 min.

Kompletny zabieg dla męskiej skóry chroniący przed szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami oraz podrażnieniami po goleniu. Oczyszcza skórę, nawilża, usuwa zmarszczki i ciemne cienie oraz energizuję skórę. Zabieg głowy, szyi i karku gwarantuje doskonałe samopoczucie.

Rezerwuj
Gabinet kosmetyczny Maricler to pielęgnacja na najwyższym poziomie

Zabiegi Maximus Trilipo®

Maximus Trilipo® Brzuch

300 zł / 60 min

Maximus Trilipo® Pośladki

300 zł / 60 min

Maximus Trilipo® Ramiona

350 zł / 40 min

Maximus Trilipo® Uda

300 zł / 60 min

Jak wygląda zabieg wykonywany urządzeniem Maximus? Przed rozpoczęciem zabiegu, na obszar zabiegowy nakładana jest gliceryna. Zabieg przy użyciu fal radiowych polega na masażu głowicą zgodnie ze schematem dopasowanym do poszczególnych części ciała czy twarzy. Pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Uruchomienie funkcji TriLipo DMA wprawia odpowiednie mięśnie w delikatne, regularne drgania. Ta „gimnastyka” mięśni wspomaga modelowanie kształtów ciała i owalu twarzy. Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają od 30 do 45 minut, na twarzy od 20 do 30 minut. PRZY WYKUPIENIU SERII ZABIEGÓW – 25% RABATU!

Rezerwuj
Maricler Maximus Trilipo

Maximus Trilipo® Twarz

300 zł / 60 min

Maximus Trilipo® Twarz + szyja

350 zł / 75 min

Maximus Trilipo® Twarz + szyja + dekolt

400 zł / 90 min

Jak wygląda zabieg wykonywany urządzeniem Maximus? Przed rozpoczęciem zabiegu, na obszar zabiegowy nakładana jest gliceryna. Zabieg przy użyciu fal radiowych polega na masażu głowicą zgodnie ze schematem dopasowanym do poszczególnych części ciała czy twarzy. Pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Uruchomienie funkcji TriLipo DMA wprawia odpowiednie mięśnie w delikatne, regularne drgania. Ta „gimnastyka” mięśni wspomaga modelowanie kształtów ciała i owalu twarzy. Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają od 30 do 45 minut, na twarzy od 20 do 30 minut.

Rezerwuj
Gabinet kosmetyczny Maricler to pielęgnacja na najwyższym poziomie

Masaże

Masaż realaksacyjny

300 zł / 60 min.

Każdy masaż, także ten relaksacyjny, odbywa się poprzez dotyk, a przecież języku francuskim “massage” znaczy “nacierać”, w arabskim “mass” to właśnie “dotyk”, z kolei greckim “massein” określa się “ugniatanie”. Wyróżniamy również wiele rodzajów samych masaży relaksacyjnych, które, choć nierzadko wywodzą się z różnych kultur, są wykonywane różnymi technikami i obejmują inne części ciała, mają jednak wiele punktów wspólnych. Jako że masaż relaksacyjny ma przede wszystkim służyć wyciszeniu pacjenta, “zdjęciu” z niego stresów dnia codziennego, uspokojeniu myśli. Olejek Relax Clarins – cudownie odpręża! Jego formuła, zawierająca 100% czystych ekstraktów roślinnych z geranium, petit-grain, rumianku i bazylii, łagodzi uczucie stresu i zmęczenia oraz zapewnia doskonałe samopoczucie. Olejek z orzecha odżywia skórę, pozostawiając ją miękką i jedwabiście gładką.

Masaż realaksacyjny aromaterapeutyczny

250 zł / 60 min.

Masaż aromaterapeutyczny, który wykorzystuje olejki eteryczne,uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, która zapewnia odnowę biologiczną organizmu. Masaż całego ciała odpręża i redukuje napięcie psychiczne. Jest polecany wszystkim osobom ,które są zestresowane , przepracowane i nie mają czasu na aktywność fizyczną ani na odpoczynek

Rezerwuj
Gabinet kosmetyczny Maricler to pielęgnacja na najwyższym poziomie

Pozostałe masaże

Masaż ciała gorącymi kamieniami na miodzie (60 min./ 250 zł)

Otulające ciało gesty z użyciem Honey Massage Gel Relax to połączenie gorących, marmurowych i łupkowych kamieni. Kamienie idealnie dopasowują się do różnych partii ciała, są przedłużeniem dłoni; drenują, wygładzają i energizują.

Peeling z masażem (60 min./ 250 zł)

Peeling z masażem pleców i karku

Bandaże Arosha (50 min./ 230 zł)